اساتید نمونه دانشگاه در سال 1389
کد مطلب : 56
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1390 - 02:32
به مناسبت دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم مراسمی در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد. در این مراسم که اعضای هیأت علمی دانشگاه حضور داشتند دکتر محمد رضا میری رئیس دانشگاه بیرجند با گرامیداشت روز معلم و تجلیل از مقام معلم از شهید مطهری به عنوان شخصیتی که هم مصداق« مداد علما» و هم « دماء شهداء» است یاد نمود. وی با برشمردن برخی موفقیتهای دانشگاه بیرجند طی سال گذشته بویژه در توسعه آموزش عالی ، ایجاد رشته های جدید و نیز قبولی دانش آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد را نتیجه همدلی و همکاری و تعلق خاطر هیأت علمی دانشگاه به این مجموعه دانست.
به همین مناسبت تعدادی از اعضای هیأت علمی به بیان نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهاداتشان در زمینه بهبود کیفیت و ارتقاء هرچه بیشتر دانشگاه در بخشهای مختلف پرداختند.
در پایان اساتید نمونه دانشگاه در سال 1389 توسط دکتر محمدمهدی خطیب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه معرفی شدند. از دانشکده کشاورزی دکتر آرش امیدی و دکتر سهراب محمودی،از دانشکده علوم دکتر حیدر رئیسی، دکتر سیدسعید محمدی، دکتر محمدحسین زرین کوب، از دانشکده مهندسی دکتر احمد آریافر، دکتر حسن فرسی، دکتر محسن فرشاد، از دانشکده ادبیات و علوم انسانی دکتر ابراهیم محمدی و دکتر جلیل ا... فاروقی، از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دکتر جعفر خوشبختی،علی زارعی از دانشکده هنر و از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دکتر محسن نوکاریزی به عنوان استادان نمونه دانشگاه بیرجند و مهندس حمیدرضا خاقانی، مهندس اسدا... مودی از دانشکده مهندسی، مریم خراشادیزاده از دانشکده علوم، الهام پایانی از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، پریوش شیرزایی از دانشکده تربیت بدنی ، مهندس مسعود خزاعی از دانشکده کشاورزی و عباس خسروی از دانشکده هنر به عنوان کارشناسان آموزشی نمونه دانشگاه بیرجند مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

http://www.birjand.ac.ir/index.php/1388-11-27-10-10-20/978-1390-02-12-05-21-05.html


منبع : وبسایت شخصی و اطلاع رسانی دکتر آرش امیدی
لینک این مطلب : http://www.arashomidi.comp56